Szklarz Mańczak
Oddział Gdańsk

ul. Łąkowa 14 
80-769 Gdańsk
---
Godziny otwarcia: 
Poniedziałek:   12.00 -16.00
Wtorek - Piątek: 9.00 - 16.00
---
tel: 793 080 700,
E-mail:stylglass@wp.pl

Zobacz nasz oddział w Gdyni:
stylglass.pl

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku szklarskim już od trzech pokoleń. Zaangażowanie oraz tajniki wiedzy przekazywane z ojca na syna, to gwarancja, że nasze usługi są najwyższej jakości. Doświadczenie wraz z nowoczesnymi materiałami i technologią pozwalają dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór szkła budowlanego. Montujemy lustra i panele kuchenne, kabiny prysznicowe oraz ścianki. Szklimy witryny sklepowe i ramy okienne, zajmujemy się również obróbką szkła. Posiadamy szeroki wybór opraw i ram do obrazów i luster. Od wielu lat współpracujemy ze znaczącymi dla Trójmiasta firmami i instytucjami jak biura, hotele, sklepy, kościoły, uczelnie, muzea. Jak i dla niezliczonych już, przez wszystkie lata klientów indywidualnych.

Służymy pomocą Wszystkim mieszkańcom Trójmiasta i okolic wykonując usługi w domach i mieszkaniach, co znacznie poprawia komfort i przyspiesza czas wykonania prac. Priorytetowe terminy, fachowe wykonanie usługi w domu klienta, sprawiły, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy.

Z poważaniem,
Właściciel